Studio SPACJA masaż Gdynia - logo

        Studio SPACJA

              ZRÓBPRZERWĘ

30. Finał WOŚP - weź udział w licytacji vouchera na masaż relaksacyjny w Gdyni
14 stycznia 2022

Studio SPACJA gra z WOŚP

30. Finał WOŚP gra dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki
i leczenia wzroku u dzieci. Rokrocznie na oddziałach okulistyki dziecięcej hospitalizowanych jest kilkanaście tysięcy pacjentów. Jednymi z najczęstszych powodów, dla których dzieci trafiają do specjalistów z zakresu okulistyki, są - poza pogorszeniem ostrości wzroku - jaskra, zaćma, różnego rodzaju urazy, anomalie rozwojowe i nowotwory. Wiele tych schorzeń wymaga wykonania zabiegów operacyjnych - w 2019 roku przeprowadzono ich blisko 650, z czego najwięcej, ponad 25%, stanowiły operacje guzów. Specjaliści uwagę zwracają również na krótkowzroczność wśród dzieci i młodzieży, która w coraz większej liczbie krajów przybiera charakter epidemiczny, co ma bezpośredni związek z nadmiernym korzystaniem z urządzeń elektronicznych.

Weź udział w licytacji vouchera na masaż

Studio SPACJA w ramach 30. Finału WOŚP wystawia na aukcję internetową zaproszenie na 1-godzinny masaż relaksacyjny. Jest to autorski zabieg łączący delikatne techniki klasyczne z elementami hawajskiego masażu Lomi Lomi,
z użyciem ciepłego, aromatycznego oleju lub musu. Każdy masaż relaksacyjny
w SPACJI jest inny, intuicyjnie dostosowany do potrzeb klienta. Rozluźnia spięte mięśnie, odstresowuje, przywraca harmonię ciała i umysłu.

Połącz przyjemne z pożytecznym i weź udział w aukcji!

 

 

 

Studio SPACJA - Lomi Lomi Nui, masaż klasyczny, masaż relaksacyjny Gdynia

Studio SPACJA facebook

Gdynia, ul. Legionów 119C

tel. 788 572 388